LOJM – Metamorfoza i grad bramek po przerwie

W zaległym meczu rozgrywek Ligi Okręgowej Juniorów Młodszych Ślęza Wrocław wygrała z Sportingiem Wrocław 6:1

Relacja trenera Grzegorza Dorobka – W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo słabe zawody. Mieliśmy problemy z konstruowanie składnych akcji i ich finalizacją. Graliśmy zbyt ospale i niedokładnie. Popełnialiśmy proste błędy w defensywie w efekcie straciliśmy bramkę po długim zagraniu za linię obrony. Na druga połowę wyszliśmy zdeterminowani i podrażnieni wynikiem. Dwie szybko zdobyte bramki uspokoiły mecz i gra toczyła się praktycznie na połowie przeciwnika. Kolejne bramki padały po błędach rywala.

ŚLĘZA WROCŁAW – SPORTING WROCŁAW 6:1 (0:1)