OLM 4 – Drugi zespół młodzików pewnie ograł Błękitnych

W meczu rozgrywek Okręgowej Ligi młodzików (grupa 4) Ślęza II Wrocław wygrała z Błękitnymi Jerzmanowo 3:0

Relacja trenera Bartka Stępnia – W dniu dzisiejszym II zespół młodzików Ślęzy Wrocław mierzył się z Błekitnymi Jerzmanowo. Spotkanie od samego początku przebiegało pod nasze dyktando. Pierwszą bramkę zdobyliśmy w 9 minucie meczu, jej autorem był Jan Witczak. Chwile później precyzyjnym strzałem z dystansu popisał się Piotr Przebierała i prowadziliśmy 2 : 0. Do przerwy powinniśmy podwyższyć prowadzenie jednak zabrakło skuteczności. Druga część gry to dalej napór żółto czerwonych. 33 minuta spotkania, Filipowi Doktorskiemu podaje Piotr Przebierała, a ten pierwszy z dużym spokojem kończy akcje wyprowadzając Ślęze na trzy bramkową przewagę. Więcej bramek nie padło, choć okazji ku temu miał sporo nasz zespół. Duże słowa uznania dla chłopców którzy zdominowali dzisiejsze spotkanie.

ŚLĘZA II WROCŁAW – BŁĘKITNI JERZMANOWO 3:0

1:0 Witczak 9′
2:0 Przebierała 15′
3:0 Doktorski 33′

Ślęza – Majcher, Łęcki, Den Boer, Telus, Witczak, Korczowski, Przebierała, Doktorski, Kokot, Sikora, Wajda, Podolak, Pietroń