OLM 3 – Po meczu na szczycie Ślęza liderem !!!

W meczu rozgrywek Okręgowej Ligi Młodzików (grupa 3) Ślęza Wrocław wygrała z FC Wrocław Academy II 3:1.

Mecz na szczycie dla Ślęzy Wrocław. Nasi młodzi piłkarze pokonali mającego dotąd komplet zwycięstw lidera i dzięki temu sami awansowali na pierwsze miejsce w tabeli.

Relacja trenera Gustawa Sadowskiego – Dzisiejszy mecz był najważniejszym jaki nasi młodzicy grali w tym sezonie. Kapitalna pierwsza połowa w której strzelamy 2 bramki ale w ostatnich 10 minutach zamiast strzelić 3, tracimy bramkę i oddajemy inicjatywę rywalowi. Druga połowa zaczęta przez nas nerwowo kończy się happy endem i pewnie wygrywamy 3:1. Brawa dla zawodników za wygrany ciężki mecz i poziom jaki prezentują w każdym spotkaniu.

ŚLĘZA WROCŁAW – FC WROCŁAW ACADEMY II 3:1

1:0 Rękas (as. Suchy) 7′
2:0 Rękas (Konopka) 14′