OLM 4 – Dzielnie walczyli z faworytem

W zaległym meczu rozgrywek Okręgowej Ligi Młodzików (grupa 4) Ślęza II Wrocław przegrała z WKS-em Śląskiem III Wrocław 0:2.

Relacja trenera Bartka Stępnia – Dnia 18.04. w ramach zaległej, pierwszej kolejki okręgowej ligi młodzików (grupa IV) drugi zespół Ślęzy Wrocław mierzył swoje siły z III drużyną Śląska Wrocław. Faworytem tego spotkania wydawali się być gospodarze, którzy dotychczas bardzo pewnie wygrali wszystkie swoje spotkania. Nasi zawodnicy jednak tanio skóry nie sprzedali. Od samego początku prowadziliśmy bardzo wyrównaną grę, a sytuacji nie brakowało zarówno pod jedną jak i pod drugą bramką. Pierwszy do głosu doszedł Śląsk Wrocław, który strzelił bramkę w 14 minucie. Chwilę później mógł być remis, jednak bardzo dobrej okazji nie wykorzystał Maks Kokot. Po przerwie odważniej zaatakowali zawodnicy Ślęzy, wynikiem czego była sytuacja sam na sam pod bramką Śląska, której ostatecznie nie udało się zamienić na gola. Kolejne minuty to dalej napór graczy Ślęzy. W 36 minucie nasi podopieczni znów mieli szansę wyrównać, jednak korzystnej sytuacji nie wykorzystał Jan Witczak. W 47 minucie po indywidualnym błędzie w bloku obrony i stracie piłki Śląsk Wrocław strzela bramkę, która ustanawia ostateczny wynik spotkania na 2 : 0. Naszych chłopców z pewnością trzeba bardzo pochwalić za wolę walki i nieustępliwość do ostatniego gwizdka sędziego.

WKS ŚLĄSK III WROCŁAW – ŚLĘZA II WROCŁAW 2:0 (1:0)