OLM 4 – Minimalna porażka w Strzelinie

W meczu rozgrywek Okręgowej Ligi Młodzików (grupa 4) Ślęza Wrocław przegrała w Strzelinie z FMS-em II 2:3

Relacja trenera  Bartka Stępnia – W sobotę drugi zespół młodzików Ślęzy Wrocław udał się na wyjazdowy mecz do Strzelina z miejscowym FMS-em. Spotkanie rozpoczęło się bardzo obiecująco dla nas, już w 8 minucie strzelamy bramkę, jej autorem został Maks Kokot. Kolejne minuty to wyrównana gra obu zespołów. Tuż przed przerwą tracimy niestety bramkę po bardzo silnym strzale z rzutu wolnego. Po przerwie kolejne dwa gole strzelają gospodarze, a nas po mimo licznych sytuacji (w tym dwóch 100 %, niewykorzystanych) stać tylko na bramkę honorową. Szansę na zrehabilitowanie się nasi piłkarze będą mieli w przyszłą sobotę kiedy zmierzą się z zamykającym tabele Sportingiem Wrocław.

FMS II STRZELIN – ŚLĘZA II WROCŁAW 3:2 (1:1)