OLT – Niemiła niespodzianka

W meczu 4. kolejki rozgrywek II Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza Wrocław przegrała z Lotnikiem Twardogóra 3:4.

Końcowy rezultat mocno nas rozczarował. Trudno jednak o inne odczucie, gdy traci się 4. bramki z drużyną, która w trzech pierwszych kolejkach zdobyła tylko 1. gola, a straciła aż 20. Można by rzec, że trampkarze Ślęzy przegrali na własne życzenie. Na początku drugiej połowy prowadzili już w tej potyczce 2:0, by w ciągu kilkunastu minut pozwolić rywalom zdobyć 4. bramki. Wrocławianie stworzyli dziś zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych, za to skuteczniejsi byli goście i to oni po końcowym gwizdku mogli cieszyć się ze swojego pierwszego w sezonie zwycięstwa.

ŚLĘZA WROCŁAW – LOTNIK TWARDOGÓRA 3:4 (1:0)