Program gier (chłopcy) – 18/19 marca

W sobotę i niedzielę (18/19 marca) czeka nas spora dawka ligowych meczów z udziałem młodzieżowych zespołów Ślęzy. Nie zabraknie też potyczek sparingowych.

 
17. kolejka I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych

OLYMPIC WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW niedziela godz.18:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce
Choć mecz rozegrany zostanie w naszym Centrum Piłkarski, to formalnie jego gospodarzem jest Olympic. Zespół ten zamyka tabelę, mając na koncie zaledwie 1 pkt. To oczywiście w roli faworyta stawia Ślęzę, która jest liderem. Oczekujemy zatem, że nasza drużyna z tej roli wywiąże się należycie, a przede wszystkim, że zagra lepiej niż w inaugurującym rundę rewanżową, meczu z WKS-em Śląskiem.
Sędziuje – Ewa Żyła

14. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych

ŚLĘZA II WROCŁAW – ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. niedziela godz.10:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce (pod balonem).
Mecz zespołów, które wydaje się, że prezentują podobny poziom. W tabeli ze sobą sąsiadują (Orzeł jest 9, a Ślęza 10), mają tyle samo zdobytych punktów, a na dodatek jesienią zremisowały ze sobą. Tym razem z podziału punktów nie będziemy zbytnio zadowoleni, a liczymy na zwycięstwo żółto-czerwonych.
Sędziuje – E.Ogrodnik

1. kolejka I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy

ŚLĘZA WROCŁAW – ŚLĄSK II WROCŁAW niedziela godz.10:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce
Wiosna, to w rozgrywkach trampkarzy i młodzików, to nowy sezon, w którym wszyscy startują od zera. Wiosna to też zatem nowe wyzwania. Takim wyzwaniem przed pierwszą drużyna Ślęzy jest poprawienie miejsca (5), zajętego jesienią. Na początek nasza drużyna będzie chciała urwać punkty Śląskowi II, czego jesienią uczynić nie zdołała (porażki 0:4 i 0:1). Wiemy, że chłopaków stać jest, by tak się stało.
Sędziuje – ?

1. kolejka III Okręgowej Ligi Trampkarzy

AP OLEŚNICA – ŚLEZA II WROCŁAW sobota godz.12:00 Oleśnica ul. Brzozowa 6
W Oleśnicy staną naprzeciw siebie zespoły beniaminków, które jesienią rywalizowały ze sobą w IV OLT. Wówczas Ślęza II wygrała obydwa mecze, w Oleśnicy 4:3 i we Wrocławiu 6:2. Nie mamy nic przeciwko temu, by ta passa została podtrzymana.
Sędziuje – Adamczuk

1. kolejka IV Okręgowej Ligi Trampkarzy

ŚLĘZA III WROCŁAW – ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE sobota godz.09:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce
I tu mamy doczynienia z potyczką beniaminków, którzy rywalizowali jesienią w V OLT. Wówczas Ślęza III wygrała wysoko, bo 7:1. Tym wynikiem nie możemy się teraz sugerować, chociażby z tego powodu, że w
niedawnym sparingu tych zespołów, górą był Orzeł, który wygrał na Kłokoczycach 3:1. Kto będzie tym razem górą ? My chcemy, by była to Ślęza.
Sędziuje – Majda

1. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Młodzików

FC WROCŁAW ACADEMY – ŚLĘZA WROCŁAW niedziela godz.13:00 ul. Na Niskich Łąkach 8
Wiosną Ślęza rywalizować będzie o powrót do I WLM, którą opuściła jesienią. Już na inaugurację rozgrywek, 1KS czeka niełatwe zadanie, bowiem mierzyć się będzie z zespołem, który jesienią zajął 2. miejsce w tabeli. Liczymy jednak, że to nasza drużyna cieszyć się będzie z kompletu punktów.
Sędziuje – ?

 

1. kolejka IV Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA III WROCŁAW – FORZA WROCŁAW sobota godz.11:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce (pod balonem)
Tym, że Ślęza III spadła jesienią z III OLM nie przejmujemy się wcale. Wszak jest to drużyna U12, a dla chłopców w niej grających, granie ze starszymi przeciwnikami stanowi okazję do ogrania się w tej kategorii wiekowej. Oczywiście fajnie by było, gdyby wygrywali mecze w tych rozgrywkach, ale też gdy przegrają, to nic strasznego się nie stanie.
Sędziuje – Majda

Sparingi i turnieje

Młodzicy

Trójmecz – MIESZKO GNIEZNO, POGOŃ SZCZECIN, ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.14:00 Gniezno ul. Strumykowa 8

Orliki 2012

Trójmecz – ŚLĘZA WROCŁAW, LECHIA DZIERŻONIÓW, ORLIK ŁAGIEWNIKI niedziela godz.12:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce (pod balonem)
Sparing – ŚLĘZA WROCŁAW B – FIRST KICK CZERNICA – sobota godz.09:30 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce (na orliku)

Orliki 2013

Czwórmecz – ŚLĘZA WROCŁAW, ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC, PARASOL WROCŁAW, BUMERANG WROCŁAW sobota godz.12:30 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce (pod balonem)
Sparing – ŚLĘZA WROCŁAW B – FC WROCŁAW ACADEMY sobota godz.10:00 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – Kłokoczyce (na orliku)

Żaki 2014

Trójmecz – ŚLĘZA WROCŁAW B, WRATISLAVIA WROCŁAW, WKS ŚLĄSK WROCŁAW sobota godz.10:00 ul. Na Niskich Łąkach 8