Remis juniorów młodszych U16

W rozegranym w niedzielę meczu sparingowym juniorów młodszych, Ślęza Wrocław U16 zremisowała z AP Brzeg Dolny 1:1.

Trener Łukasz Anklewicz – Do niedzielnego spotkania przystępowaliśmy w bardzo okrojonym składzie z zaledwie 1 zawodnikiem z pola na ławce, co było związane z chorobami i wyjazdami feryjnymi zawodników. Po wyrównanej, ale słabej pierwszej połowie w naszym wykonaniu przegrywaliśmy 0:1. Druga połowa to zdecydowana lepsza gra w naszym wykonaniu, co przełożyło się na zdecydowaną przewagę i dominację na boisku. Bramkę wyrównującą zdobyliśmy w 75 minucie i mieliśmy kolejne szanse na zdobycie bramki, jednak zabrakło zimnej krwi pod bramką rywala i wynik już do końca meczu nie uległ zmianie. Na pewno cieszy to, że mimo tak poważnych braków byliśmy w stanie dominować i narzucić własny styl. Czekamy na powrót zawodników nieobecnych i dalej pracujemy nad tym, żeby nasza gra wyglądała lepiej.

ŚLĘZA WROCŁAW U16 – AP BRZEG DOLNY 1:1 (0:1)