Juniorzy mł. wysoko wygrali z seniorami Polonii Wrocław

W sparingowym meczu, zespół juniorów mł. U17 Ślęzy Wrocław wygrał z A-klasową Polonią Wrocław 5:1.

Trener Daniel Drozd – Mecz, który od początku wymagał od nas ciągłej koncentracji i sporej intensywności w grze. Pierwsze 45 minut bardzo wyrównane, mieliśmy trochę problemów z wyjściem spod pressingu, obie drużyny miały kilka niewykorzystanych okazji. W drugiej połowie mieliśmy już więcej miejsca i czasu na atak, do tego byliśmy skuteczni co dało fajny wynik na koniec z solidnym przeciwnikiem.

ŚLĘZA WROCŁAW U17 – POLONIA WROCŁAW (A-klasa) 5:1 (1:1)

Bramki – Ziglewski (as. testowany), Patryło (Ziglewski), Rafalski, Rafalski (Patryło), testowany (Kamiński)

Ślęza – Sawiel, testowany, testowany, Pietrzyk, Dimitriadis, Trzeciakiewicz, Patryło, Malczyk, Walczyk, Rafalski, Ziglewski oraz testowany, Sikora, testowany, Wilantewicz, Kamiński, Łazarewicz, Szmajdziński