Rywal z wyższej ligi był za mocny

W sparingowym meczu juniorów młodszych, Ślęza III Wrocław przegrała z Łużycami Lubań 3:9.

Trener Wojciech Małek – Dzisiejsze spotkanie w naszym wykonaniu nie było najlepsze. Jakość naszych podań i zaangażowania była na bardzo niskim poziomie, a gole jakie traciliśmy w pierwszej połowie to piłkarski kryminał. W drugiej połowie gra wyglądała trochę lepiej, ale dalej byliśmy tłem dla gości. Mam nadzieje, że zimny prysznic dobrze wpłynie na zespół i w następnych meczach pokażemy prawdziwy potencjał drużyny, a nieobecni zawodnicy może zrozumieją, że w drużynie się jest a nie bywa.

ŚLĘZA III WROCŁAW – ŁUŻYCE LUBAŃ 3:9 (0:5)