Ślęza II ponownie lepsza od Zastalu

W rozegranym w hali AWF meczu ligi kadetek (o miejsca 7-12), Ślęza II Wrocław wygrała z Zastalem Zielona Góra 75:41

Trener Łukasz Bartnicki – Po przerwie w rozgrywkach rozegraliśmy mecz z Zastalem Zielona Góra.Pierwsza kwarta nie było udana w naszym wykonaniu.Brakowało zdecydowania i skuteczności w ataku.Od drugiej kwarty zawodniczki poprawiły grę i zbudowaliśmy przewagę , którą utrzymaliśmy do końca meczu. Graliśmy zespołowo i zdobywaliśmy łatwe punkty. Pod koszem bardzo dobrze radziły sobie Laura Łaban i Asia Hutnik , które skutecznie wykańczały całego zespołu.
Najskuteczniejszą zawodniczką Ślęzy była Klara Bartkowska , która zagrała bardzo dobry mecz.

ŚLĘZA II ROOF RENOWATION WROCŁAW – ZASTAL FATTO DEWELOPER ZIELONA GÓRA 75:41 (17:14, 24:7, 16:8, 18:12)

Ślęza – Bartkowska 17 (1), Hutnik 14, Wiśniewska 9, Skrzyńska 8, Krzysztofik 6, Łaban 6, Nehrebecka 4, Gąssowska 4, Machocka 3, Szarek 2, Mech 2, Nowicka.

Sponsorem drużyn Akademii Koszykówki Ślęzy Wrocław w ligach kadetek i młodziczek jest Grupa PZU, inicjator programu Dobra Drużyna PZU, w ramach którego wspiera związki, kluby i organizacje sportowe.