Trzeci zespół młodzików lepszy od Czarnych

W sparingowym meczu trzeci zespół młodzików Ślęzy Wrocław wygrał z Czarnymi Jelcz-Laskowice 4:2

Trener Wojciech Czwartos – Umówiliśmy się z trenerem drużyny gości na 2×30 min i dodatkową trzecią tercję trwającą 20 minut. Mecz miał różne oblicza. O pierwszej tercji nie ma co za bardzo się rozpisywać, wystarczy tylko zaznaczyć, że w tej części meczu najlepszym naszym zawodnikiem na boisku był stojący na bramce Świtaj, który kilkukrotnie uratował nas przed utratą gola. W drugiej i trzeciej części meczu zaczęliśmy w końcu grać w piłkę, dłużej utrzymywać się przy niej i stwarzać sobie sytuacje bramkowe. Poza pierwszą tercją, gdzie odstawaliśmy fizycznie, mecz był bardzo wyrównany. Dziękujemy drużynie z Jelcza-Laskowic za przybycie i rozegranie pożytecznego sparingu oraz czekamy na mecz rewanżowy, który wstępnie odbędzie się w marcu na obiekcie Czarnych już na boisku naturalnym.

ŚLĘZA III WROCŁAW – CZARNI JELCZ-LASKOWICE 4:2 (0:1, 3:0, 1:1)