I WLJM – Wysoka porażka na koniec rozgrywek

W rozegranym w Głogowie meczu 26. kolejki rozgrywek I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza Wrocław przegrała z miejscowym Chrobrym 0:8.

Trener Bartosz Książkowski – Gdyby uznać, że pierwsza połowa się nie odbyła i wziąć pod uwagę tylko i wyłącznie 40 minut drugiej połowy to mógłbym śmiało pokusić się o stwierdzenie, że byliśmy w tym meczu drużyną może nie lepszą, ale taką która była w stanie wygrać ten mecz. Mógłbym tak powiedzieć, ponieważ w tym okresie meczu dobrze operowaliśmy piłką, stworzyliśmy sobie naprawdę wiele dogodnych do strzelenia bramki sytuacji, a takich z kolei niewiele stworzyli nasi rywale. Sytuacja zmieniła się w końcówce spotkania, kiedy najpierw doskonałym strzałem z rzutu wolnego rywal nie dał szans bramkarzowi, a chwilę później zadał kolejne dwa ciosy. Niestety pierwsza połowa się odbyła pomimo faktu, że my na nią „nie dojechaliśmy”. Rażące błędy w obronie, brak komunikacji, walki, chęci i zaangażowania zadecydowały o tym, że oddaliśmy to spotkanie jeszcze przed przerwą. Kończymy ten sezon z poczuciem, że w wielu spotkaniach było nas stać na zdecydowanie więcej niż pokazywaliśmy. Mam nadzieję, że zawodnicy dobrze spożytkują wakacje i będą gotowi na wyzwania które czekają ich w kategorii junior starszy.

CHROBRY GŁOGÓW – ŚLĘZA WROCŁAW 8:0 (5:0)

Ślęza – Cyprian Bukowski (70′ Dominik Kozina), Aleksander Paszkowski, Mykhailo Kozachuk, Błażej Bagiński, Bartosz Tyczka, Mikołaj Stępniewski (64′ Zoltan Sowiński),  Mateusz Baczul, Jakub Nowak, Oliwier Kołodziej (60′ Szymon Ciszek),  Karol Chmielewski,  Tomasz Lemirski