I WLM – Ślęza sezon rozpoczęła z przytupem

W meczu 1. kolejki rozgrywek I Wojewódzkiej Ligi Młodzików, Ślęza Wrocław wygrała z Olympicem Wrocław 6:2.

Trener Marcin Szczepankiewicz – W to spotkanie chłopcy wyszli mega mocno skoncentrowani.  Bardzo dobra i wysoka gra dały nam bramki w 5, 8 i 13 minucie oraz w drugiej połowie w 47 i 55 minucie. Do tego momentu rywalom na wiele nie pozwolili, pokazali swoje mocne strony, z bardzo dobrze przepracowanego obozu, oraz ostatniego tygodnia przygotowań. Mecz toczył się pod naszą kontrolą,  i widać było jak chłopcom zależało na dobrym rozpoczęciu sezonu. Bramki, które straciliśmy, to nasze prezenty dla rywali, ale się uczymy, wyciągamy wnioski. W podstawowym  składzie znalazło się aż czterech chłopaków z rocznika 2013, a w sumie zagrało ich sześciu, czyli połowa dzisiejszej kadry meczowej.

OLYMPIC WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 2:6

Bramki – Gawrecki (as. Backer), Wiśniewski (as. Bałd), Kalinowski (as. Zając), Backer (as. Bałd), Backer (as. Zając), Bałd ( as. Antczak).

Ślęza – Zabrzecki, Żyża, Kita, Zając, Wiśniewski, Bałd, Backer Gawrecki, Kalinowski oraz Antczak, Duliński, Wójcikowski.