I WLM U12 – Pewne zwycięstwo Ślęzy

W meczu I Wojewódzkiej Ligi Młodzików U12, Ślęza Wrocław wygrała z Bumerangiem Wrocław 6:1.

Trener Grzegorz Buczkowski – Od początku do końca byliśmy zespołem lepszym. Wynik otworzył Piotr Musiałowski, który pewnym strzałem wykończył ładną akcję drużynową. Długo nie mogliśmy strzelić kolejnej bramki, jednak pod koniec 1 połowy zamieszanie wykorzystał Backer, oddając strzał z dystansu. Po przerwie szybko zdobywamy bramkę, wysuniętego bramkarza sprzed pola karnego pokonał Łomiński. Chwilę później gola zdobywają przeciwnicy, po naszym błędzie indywidualnym w obronie. Przy stanie 3:1 wciąż my przeważaliśmy, budując kolejne akcje, co potwierdzają kolejne gole, Antczaka i dwa razy Krajewskiego. Nie można odmówić przeciwnikom ambicji oraz zaangażowania w grę, a sam mecz obfitował w akcje ofensywne zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Szkoda tylko, że mecz zakończył się nieprzyjemną sytuacją, związaną z wtargnięciem na boisko „kibica” rywali. Zdecydowanie nie powinno być miejsca na takie zachowania, szczególnie w sporcie dziecięcym. Rodzicom naszych zawodników oraz innym kibicom Ślęzy dziękuję za wsparcie i kulturalny doping.

ŚLĘZA WROCŁAW – BUMERANG WROCŁAW 6:1 (2:0)