I WLT U14 – Z Głogowa Ślęza wraca z kompletem punktów

W rozegranym w Głogowie meczu 6. kolejki I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U14, Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym Chrobrym 7:4.

Trener Wojciech Czwartos – Drugi rollercoaster z rzędu zafundowała nam naszą drużyna. Tym razem po słabej pierwszej połowie udało się odwrócić losy spotkania i zwyciężyć. Na osobne zdanie zasługuje Antek Siwek, który obronił rzut karny w pierwszej połowie przy wyniku 4:2 dla gospodarzy oraz Bartek Kamiński, który był najlepszy na boisku – strzelił 3 piękne bramki i dorzucił asystę.

CHROBRY GŁOGÓW – ŚLĘZA WROCŁAW 4:7 (4:2)

0:1 Szpaderski (asysta Marciniak) 4’