I WLT U14 – Sezon zakończony porażką

W meczu 14. kolejki rozgrywek I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy, Ślęza Wrocław przegrała ze Śląskiem Wrocław 1:2.

Trener Piotr Szałek – Bardzo dobrze zaczęliśmy spotkanie, dwiema sytuacjami bramkowymi. Kolejne minuty przyniosły wiele rywalizacji w środku pola gry. Końcówka pierwszej połowy przyniosła nam świetną sytuację bramkową, którą skutecznie wykończył Filip Szajda. Gospodarze chwilę później doprowadzili do remisu. Drugą połowę Śląsk prowadził grę i w doliczonym czasie gry wykorzystał swoją przewagę zdobywając zwycięską bramkę.
Zawodnikiem meczu po raz kolejny został Maciej Rynkun broniąc 7 z 10 karnych w tym sezonie! Oprócz wybitnej statystyki po raz kolejny popisał się wieloma świetnymi interwencjami.
Dziękuję Śląskowi Wrocław za dobrą sportową rywalizację i swoim zawodnikom za wysokie zaangażowanie w dzisiejszym meczu jak i całym minionym już sezonie !

ŚLĄSK WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 2:1 (1:1)