Zwycięski sparing „dwójki” juniorów młodszych

W rozegranym w Dzierżoniowie meczu sparingowym juniorów młodszych, Ślęza II Wrocław wygrała z SMS-em Tychy 4:0.

Trener Bartosz Książkowski – W niedzielne popołudnie mieliśmy okazję zmierzyć się z przebywającą na obozie w Dzierżoniowie drużyną SMS Tychy. Początek meczu był dosyć wyrównany. Przez pierwsze 15 minut brakowało nam dokładności i intensywności bez piłki. Sytuacja zmieniła się po zdobyciu pierwszej bramki po której graliśmy z większą pewnością siebie, co poskutkowało kolejnymi sytuacjami bramkowymi. W drugiej połowie intensywność spadła, jednak wciąż to my byliśmy drużyną która prowadziła grę. Cieszy z pewnością skuteczność oraz fakt, że w drugim sparingu z rzędu nie straciliśmy bramki. Dziękujemy naszym rywalom za sparing i życzymy powodzenia w dalszych przygotowaniach do sezonu.

SMS TYCHY – ŚLĘZA II WROCŁAW 0:4