Udane turnieje zespołów młodziczek

Pierwszy zespół młodziczek rywalizował w dwudniowym turnieju „Trzuskawica Cup” , a dziewczyny z kadry B uszestniczyły w turnieju „Wrati Cup”.

TRZUSKAWICA CUP

Trener Aleksandra Kaczor – Młodziczki w ten weekend rywalizowały w turnieju „Trzuskawica Cup”. W całych zawodach udział wzięło 30 drużyn, w tym kilka spoza granic naszego kraju. W pierwszym dniu dziewczyny bardzo dobrze się zaprezentowały wygrywając dwa mecze, remisując jeden oraz nieznacznie w samej końcówce doznając jednej porażki. Drugiego dnia z pięcioma innymi zespołami walczyliśmy o miejsca 7-12. Niestety w pierwszym porannym pojedynku ulegamy niewyspaniu. W nastawieniu pomagają zakłady o pompki Trenerki po strzelonych bramkach. Ostatecznie przegrywamy w dwóch meczach, remisujemy jeden oraz dwa wygrywamy dwa. Turniej kończymy na 10. miejscu. Co cieszy, to to że z bardzo dobrej strony pokazały się zawodniczki, które w przeciągu sezonu rozegrały mniej minut na boiskach od pozostałych koleżanek, a poprawie ulega też nastawienie i waleczność dziewczyn w grze. Dziękujemy bardzo organizatorom „Trzuskawica Cup” oraz zespołom grającym za świetną wspólną zabawę.

Wyniki :

Dzień 1.

1KS Ślęza Korbank Wrocław – Widzew Łódź  1:0  (Bramka Alicja Cicha)
1KS Ślęza Korbank Wrocław – Piastowia Piastów 0:0
1KS Ślęza Korbank Wrocław – Sparta Praga 0:2
1KS Ślęza Korbank Wrocław – Hetmanki Włoszczowa 4:0 (Aleksandra Siry, Evelina Tachenko, Alicja Cicha, Anna Wicher)

Dzień 2.

1KS Ślęza Korbank Wrocław – Tatran Presov 0:2
1KS Ślęza Korbank Wrocław – Sigma Olomouc 0:0
1KS Ślęza Korbank Wrocław – Resovia Rzeszów 0:2
1KS Ślęza Korbank Wrocław – Czarni Połaniec 6:0 (Anna Wicher 2, Alicja Cicha, Natasza Domagała, Evelina Tkachenko 2)
1KS Ślęza Korbank Wrocław – Slovan Bratislava 2:0 (Alicja Cicha, Anna Wicher)

WRATI CUP

Trener Paulina Zygadlik – W sobotę dziewczyny zagrały w turnieju „Wrati Cup”. Rywalizowały w tym turnieju z chłopcami z rocznika 2013/14. Dziewczyny zagrały bardzo dobry turniej i pokazały jak wiele umiejętności zdobyły w trakcie mijającego sezonu. Każda z zawodniczek zaliczyła sporą liczbę minut na boisku, a Weronika Smolarczyk została wyróżniona nagrodą indywidualną za największą liczbę bramek w turnieju. Turniej prowadzony był bez klasyfikacji.

Ślęza- Weronika Smolarczyk, Hania Banaszek, Hania Probala, Zuzia Szczepaniak, Maja Gawda, Martyna Skórska, Jula Najda, Ada Rychlińska, Antonina Raus, Alicja Kiziulewicz, Weronika Chmiel