CLJ U15 – Ślęza remisuje w Katowicach z Mistrzem Polski

W rozegranym w Katowicach meczu 6. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U15, Ślęza Wrocław zremisowała z miejscową Gieksą 2:2.

Trener Damian Burtowski – Zagraliśmy pierwszą połowę tak jak byśmy nie do końca wiedzieli co robić w atakowaniu i przy okazji popełniliśmy kilka błędów w defensywie co poskutkowało wynikiem 2:0 dla GieKSy. Druga połowa to (jak zawsze w tym sezonie) odmieniona drużyna, po której nie widać, że przed chwilą wybiegała intensywnie 40 minut i gra z pełnym zaangażowaniem i pełnią sił. W drugiej odsłonie wyglądaliśmy lepiej pod względem taktycznym i to przełożyło się na końcowy remis. Zdobywamy dziś bardzo cenny punkt i musimy się z niego cieszyć.

Od red. UKS SMS Łódź zremisował z Czarnymi Sosnowiec, co sprawia, że Ślęza pozostała na pozycji lidera.

GKS GIEKSA KATOWICE – ŚLĘZA WROCŁAW 2:2 (2:0)