CLJ U16 – Bez argumentów w starciu z liderem

W rozegranym w Łodzi meczu 6. kolejki Centralnej Ligi Juniorek U16, Ślęza Wrocław przegrała z miejscowym UKS-em SMS 0:7.

Trener Aleksandra Kaczor – Pierwsza połowa spotkania w naszym wykonaniu bardzo słaba. Przeciwniczki zaskakują nas swoją ofensywną i skuteczną grą. Od 15 minuty meczu w  kolejnych 10-ciu tracimy 4 bramki. Zespół problemy miał w kryciu przesuwaniu oraz przejściu do ataku. Ostatecznie pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:6. Po korektach w przerwie nasza gra obronna wygląda lepiej, lecz mimo to nie potrafimy stworzyć sobie sytuacji do oddania strzału na bramkę przeciwnika i w ostatniej minucie po raz 7 w spotkaniu dajemy się zaskoczyć we własnym polu karnym.

UKS SMS ŁÓDŹ – ŚLĘZA WROCŁAW 7:0 (6:0)

Ślęża – Nina Łoposzko, Maja Stasik, Hanna Szala, Julia Gadziemska, Oliwia Batko, Aleksandra Bondarewicz, Maja Fetter, Evelina Tkachenko, Aleksandra Kwilecka, Maria Grenda, Alicja Cicha oraz  Aleksandra Kaczmarek, Jagoda Gotfryd, Monika Zober, Gabriela Myślińska