CLJ U18 – Derby nie dla nas

W meczu 15. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U18, Ślęza Wrocław przegrała ze Śląskiem Wrocław 1:2.

Trener Paweł Arciszewski – Mecz jakiego się spodziewaliśmy. Dużo walki i emocji po obu stronach – jak to w derbach. Dodatkowo pod kątem piłkarskim również dobrze to wyglądało. Miło patrzy się na rozwój kobiecej piłki, szkoda, że po raz kolejny nie idzie to w parze z dobrym sędziowaniem, ale tego również się spodziewaliśmy przed meczem. Nasz plan zakładał przeczekanie pierwszej połowy z zerem po stronie strat i odważną, ofensywną grę w drugiej odsłonie meczu, wiedząc, że jesteśmy dobrze przygotowani pod kątem wytrzymałościowym. Niestety pierwsza część tego planu się nie powiodła. W pierwszej połowie straciliśmy szybko w prosty sposób dwie bramki i mimo tego, że zdecydowanie dominowaliśmy przez drugie 45 minut, mając wiele dogodnych sytuacji nie udało nam się już dogonić rywali. Mimo porażki uważam, że zagraliśmy dobry mecz. Absolutnie nie mamy się czego wstydzić i z podniesionymi głowami zaczynamy już przygotowania do kolejnego spotkania.

ŚLĘZA WROCŁAW – ŚLĄSK WROCŁAW 1:2 (0:2)