CLJ U18 – Druga połowa zadecydowała o porażce

W rozegranym w Sosnowcu meczu 14. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U18, Ślęza Wrocław przegrała z miejscowymi Czarnymi 1:4.

Trener Paweł Arciszewski – Jesteśmy rozczarowani końcowym wynikiem, szczególnie, że pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Dominowaliśmy, byliśmy bardzo agresywni w odbiorze, dobrze zorganizowani w defensywie, pewni swoich umiejętności w pojedynkach 1v1 i często tworzyliśmy zagrożenie w polu karnym gospodarzy. Strzeliliśmy bramkę po ładnej składnej akcji, na co Sosnowiec odpowiedział pięknym strzałem z dystansu, który był jednocześnie ich pierwszym groźnym uderzeniem w tej części gry. Druga połowa, a właściwie jej fragment jest ciężka do wytłumaczenia. 10 minut braku koncentracji sprawiło, że straciliśmy 3 bramki, które mimo dobrej końcówki meczu już ciężko było nam odrobić. Mecz wygrywa ten kto popełni mniej błędów, a my dziś popełniliśmy ich zdecydowanie zbyt wiele.

CZARNI SOSNOWIEC – ŚLĘZA WROCŁAW 4:1 (1:1)

0:1 Gąsiorek (as.Chraścina) 33′