Dodatni bilans zespołów Ślęzy

Pięć zwycięstw i dwie porażki, to bilans zespołów Ślęzy Wrocław w rozegranych w sobotę i niedzielę meczów ligowych.

2. kolejka Dolnośląsko-Lubuskiej Ligi Juniorek

Pewne zwycięstwo w Zgorzelcu zanotowała pierwsza drużyna Ślęzy. W Jeleniej Górze rywalizowała za to dwójka, Która do przerwy toczyła bardzo wyrównany bój ze Spartakusem, lecz po zmianie stron, to gospodynie były już lepsze.

CITRONEX UKS BASKET ZGORZELEC – ŚLĘZA BFD WROCŁAW 41:86 (8:23, 9:25, 11:18, 13:20)

Ślęza – Olejniczak 19 (3), Kozińska 18 (1), Kalinowska 14 (2), Kochajkiewicz 14 (1), Gąssowska 8, Jakubiak 6, Kaciuba 6, Salovarova 1.

KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA – ŚLĘZA II ROOF RENOVATION WROCŁAW 98:78

Ślęza II – Górska 16, Hladik 16 (2), Kania 13, Tito 12 (1), Kubik 7 (1), Sieńko 6, Beksińska 6 (1), Gozdalska 5, Murowicka 4, Michalska 4, Gryszko 4 (1), Kudrzycka 3 (1)

5. kolejka Dolnośląsko-Lubuskiej Ligi Kadetek (grupa A)

Wrocławskie derby dostarczyły wielu emocji. P trzech wyrównanych kwartach, Ślęza prowadziła tylko jednym punktem. Ostatnia odsłona to był już jednak popis żółto-czerwonych. Druga, młodsza drużyna przegrała w Jeleniej Górze, zbierając kolejne cenne doświadczenia w tej klasie rozgrywkowej, w której w kolejnym sezonie powinna rywalizować o wyższe cele.

MKS MOS BETARD WROCŁAW – ŚLĘZA ROOF RENOVATION WROCŁAW 62:78 (19:17, 18:17, 13:17, 12:27)

Ślęza – Wrońska 22 (2), Kania 18 (1), Gryszko 10, Kubik 8, Górska 8, Gozdalska 6, Tito 4, Bisek 2, Rosołowicz, Sieńko, Beksińska, Sokołowska.

KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA – ŚLĘZA II EKO BASKET WROCŁAW 78:29 (17:5, 25:9, 19:7, 17:8)

Ślęza II – Hladik 13 (1), Zaczkiewicz 6, Murowicka 3, Wieruszewska 3, Piotrowicz 2, Berks 2, Musiał, Buba, Staniów, Piątkowska, Łopatka, Krzemińska

3. kolejka Dolnośląsko-Lubuskiej Ligi Młodziczek (grupa A)

Mecz bez historii, a o jego przebiegu najlepiej świadczy wynik.

ŚLĘZA BFD WROCŁAW – AK ORŁY WROCŁAW 121:10 (41:3, 31:1, 24:3, 25:3)

Ślęza – Potok 18, Grzechowiak 15, Deleżyńska 14, Zych 13 (1), Supkowska 12, Gajewska 12, Pęcherzewska 12, Brzozowska 11, Szymczak 6, Augustyn 6, Koczwara 2, Woźniak.

Dolnośląska Ligi Mini-Koszykówki U11

Znakomicie spisały się młodziutkie koszykarki Ślęzy w inaugurującym rozgrywki trójmeczu, w którym odniosły dwa przekonywujące zwycięstwa.

KSW SPARTAKUS JELENIA GÓRA – ŚLĘZA WROCŁAW 24:62 (3:22, 6:12, 8:14, 7:14)
AK ORŁY WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 17:47 (3:9, 6:11, 5:19, 3:8)