Dziewczyny wygrały towarzyski mecz z Trikiem

Drugi zespół młodziczek Ślęzy Wrocław wygrał w sparingowym meczu z drużyną orlików Trik Sołtysowice 7:2.

Trener Pamela Dziadek – W sobotę rozegraliśmy sparing z rocznikiem 2010/2011(chłopcy). Ppierwsze 2. minut bardzo chaotyczne w naszym wykonaniu, co skutkuje utratą bramki już w 4 min. Druga połowa dobra, dziewczyny długo utrzymywały się przy piłce, konstruowały fajne akcje zespołowe oraz konsekwentnie grały w obronie, szczególnie w pojedynkach 1×1. Jestem zadowolona z dzisiejszego sparingu, pokazał nam w czym się czujemy „dobrze” na boisku, a nad czym musimy jeszcze pracować.

ŚLĘZA II WROCŁAW (młodziczki) – APN TRIK SOŁTYSOWICE (orliki) 7:2