II liga – Przegrały po walce

W meczu II ligi koszykówki zespół MOS Betard Ślęza Wrocław przegrał w Bydgoszczy z miejscowym MUKS-em WSG Supravisem 65:76

Faworytem tej potyczki były gospodynie, ale wrocławianki sprawiły, że musiały one mocno się natrudzić aby odnieść zwycięstwo. MOS Ślęza mimo osłabienia brakiem Magdaleny Obrockiej (i oczywiście Kornelii Szeremety, która nie zagra już do końca sezonu), przez 3 kwarty toczyła wyrównany bój z ekipą z Bydgoszczy. Na początku IV kwarty po trafieniu Alicji Rogozińskiej wrocławianki przegrywały różnicą zaledwie 3 pkt. Niestety, po chwili gospodynie zdobyły 11 pkt z rzędu i tym samym zapewniły sobie zwycięstwo. W naszej drużynie z bardzo dobrej strony pokazały się Alicja Rogozińska, Marianna Rusinek i Emilia Ulążka. Te trzy dziewczyny zdobyły w sumie 52 pkt.

MUKS WSG SUPRAVIS BYDGOSZCZ – MOS BETARD ŚLĘZA WROCŁAW 76:65 (22:16, 9:15, 21:20, 24:14)

MOS Ślęza – Rogozińska 22 (2), Rusinek 16 (2), Ulążka 14 (4), Ilczyszyn 5, Jasińska 4, Tortora 4, Tas, Soroka, Dubiel, Zachajska.