II WLJM – W Głogowie tylko remis

W rozegranym w Głogowie meczu 18. kolejki rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza II Wrocław zremisowała z miejscowym Chrobrym II 3:3.

Trener Łukasz Anklewicz – Mecz rozpoczyna się dla nas doskonale i po 5 min prowadzimy 1:0 oraz gramy o  1. zawodnika więcej, po czerwonej kartce dla przeciwnika. Do przerwy nasza totalna dominacja i mnóstwo sytuacji i na przerwę schodzimy z wynikiem 3:1, chociaż powinno być zdecydowanie wyżej. Pierwsze 15 min po przerwie totalnie przespane, czego konsekwencją są 2 stracone bramki. Ostatnie 30 minut wyglądamy zdecydowanie lepiej i mamy kilka sytuacji w tym 2. doskonałe, żeby zamknąć ten mecz. Tak się nie dzieje, a jeszcze w samej końcówce możemy stracić bramkę, ale przeciwnik marnuje bardzo dobrą sytuacje. Jestem zadowolny z naszej gry w tym meczu, bo rozegraliśmy bardzo dobre zawody i dzisiaj bardziej tracimy 2 pkt niż zdobywamy 1.

CHROBRY II GŁOGÓW – ŚLĘZA II WROCŁAW 3:3 (1:3)