Sobota i niedziela w ligach młodzików

Choć bilans weekendowych meczów młodzików i młodziczek korzystny nie jest, to jednak nasze drużyny zasługują na pochwałę, bo grając z wyżej notowanymi rywalami, potrafiły im się postawić.

6. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Młodzików

ŚLĄSK II WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 4:1

bramka – Szczepański

Ślęza (skład awizowany) – Bis, Wróblewski, Bukowski, Soszka, Marciniak, Zając, Czepiżak, Szpaderski, Szpik oraz Tracichleb, Szczepański, Jarosz.

Czekamy na relację trenera.

6. kolejka III Okręgowej Ligi Młodzików

WKS ŚLĄSK WROCŁAW- ŚLĘZA II WROCŁAW 6:2

bramki – Kłodnicki, Kita

Ślęza II (skład awizowany) – Kraus, Twardowski, Śniegoń, Supkowski, Wieczorek, Sikorski, Zadworny, Kita, Kłodnicki oraz Węcławski, Antczak, Żyża.

5. kolejka IV Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA III WROCŁAW – AS KIEŁCZÓW 1:2 (0:1)

bramka – Haleszczuk (as.Słowik)

Ślęza III – Haleszczuk, Wardęga, Golec, Wawrowski, Iwaszuk, Parchatko, J.Okonowski, M.Okonowski, Słowik oraz Hirowski, Kopka, Poros.

Trener Weronika Gorzelińska – Graliśmy bardzo dobrze mimo małej kadry i dość licznych kontuzji w naszym składzie to chłopcy dali z siebie wszystko. Wynik nie odzwierciedla naszej gry ponieważ dużo sytuacji nie wykorzystaliśmy, pierwsza połowa powinna się zakończyć co najmniej 4:0, a jak w piłce wiadomo niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. W pierwszej połowie tracimy bramkę po zamieszaniu w polu karnym po rzucie rożnym. W drugiej połowie wyrównujemy jednak naszą nieskuteczność odbija się na nas i tracimy w 70 minucie bramkę.

5. kolejka V Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA KORBANK IV WROCŁAW (dziewczyny) – AS MILICZ 0:4 (0:3)

Ślęza IV – Nina Łoposzko, Antonina Hotała, Małgorzata Cierpucha, Anna Lorek, Evelina Tkachenko, Anna Szczepańska, Letycja Szczot, Aleksandra Kaczmarek, Gabriela Myślińska oraz Maja Centka, Jagoda Gotfryd, Emilia Brzezińska, Anna Wicher.

Trener Aleksandra Kaczor – Dziewczyny zagrały bardzo nierówny mecz w którym brakowało nam stałej determinacji. Miałyśmy możliwości do równej rywalizacji i chwilami taka ona była. Dajemy się jednak zaskoczyć aż 3 razy w pierwszej połowie szybkimi kontratakami przeciwnika, który w tym aspekcie był bardzo skuteczny. Po korektach w przerwie te błędy udaje się poprawić prawie w 100%. Szkoda, że ponownie nie udaje się strzelić bramki, a były ku temu dogodne okazje.