II WLT – Ślęza wysoko wygrywa z beniaminkiem

W meczu 3. kolejki II Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U15, Ślęza Wrocław wygrała z Zielonymi Łagiewniki 11:1.

Trzecie zwycięstwo w trzecim meczu odniosła drużyna trampkarzy Ślęzy. tym razem pokonała ona bardzo wysoko beniaminka z Łagiewnik. Nasza drużyna świetnie spisała się zwłaszcza w pierwszej połowie, w której dominowała i nie pozwalała praktycznie na nic przyjezdnym. Efektem tego było 7 strzelonych goli. Obraz tej efektownej i efektywnej części gry troszkę zmąciła stracona bramka tuż przed zejściem na przerwę.

Po zmianie stron, żółto-czerwoni troszkę spuścili z tonu, i choć nadal przeważali, to pozwolili też ambitnym chłopakom z Łagiewnik na więcej, a oni z tego skrzętnie skorzystali tworząc kilka fajnych akcji, po których do dużego wysiłku zmuszony został Jerzy Komicz, który kilkukrotnie znakomicie interweniował. W sumie kibice obejrzeli fajny mecz, w którym cieszymy się ze zwycięstwa Ślęzy, ale też gratulujemy dobrej postawy drużynie beniaminka.

ŚLĘZA WROCŁAW – ZIELONI ŁAGIEWNIKI 10:1 (7:1)

1:0 Piaseczny 8′
2:0 Lemirski 15′
3:0 Lemirski 19′
4:0 Bagiński 21′