II WLJM – 0:1 z mistrzem na pożegnanie ligi wojewódzkiej

W meczu 14. kolejki rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza Wrocław przegrała z Miedzią II Legnica 0:1

Trener Paweł Ulatowski – Pierwszą połowę zagraliśmy bojaźliwie. Popełnialiśmy sporo błędów w operowaniu piłką, zawodnicy grali zbyt indywidualnie, lub za szybko pozbywali się piłki. Kluczowa była jednak gra obronna, szczególnie pojedynki 1×1 w których za łatwo dawaliśmy się ograć. Po jeden z takich sytuacji padła bramka. W drugiej połowie obraz gry był bardziej wyrównany, zagraliśmy z większą wiarą, kilkukrotnie zagroziliśmy bramce Miedzi, jednak nieskutecznie i wynik nie uległ zmianie.

ŚLĘZA WROCŁAW – MIEDŹ II LEGNICA 0:1 (0:1)