Mini Koszykówka U12 – Dwa bardzo wysokie zwycięstwa

Dwa bardzo wysokie zwycięstwa odniósł zespół MOS Hubergroup Ślęza Wrocław w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Mini Koszykówki U12

Doskonale spisały się podopieczne trener Beaty Kamberskiej w kolejnych meczach rozgrywek mini koszykówki U12. Nasze młodziutkie koszykarki rozgromiły zespoły z Jeleniej Góry i Zgorzelca. W meczu z Wichosiem wrocławianki w pierwszej połowie nie pozwoliły zdobyć choćby jednego punktu. Troszkę emocji mieliśmy za to w potyczce z Basketem, ale tylko w I kwarcie, którą MOS Ślęza wygrała 7:4. W kolejnych odsłonach dominacja naszej drużyna była już ogromna. Brawo dziewczyny i oby tak dalej.

MOS HUBERGROUP ŚLĘZA WROCŁAW – WICHOŚ JELENIA GÓRA 56:10 (18:0, 20:0, 16:2, 2:8)
MOS HUBERGROUP ŚLĘZA WROCŁAW – BASKET ZGORZELEC 68:21 (7:4, 18:4, 27:8, 16:5)

MOS Ślęza – N. Borsuk 31, P. Kurkowska 19, M. Łukasik 17, L. Walczak 13, A. Chudek 12, M. Madej 6, Z. Kowalczyk 6, K. Wilk 4, O.Kwiatkowska 4, A. Pokora 4, Z. Szulc 4, A. Faryniak 2, N. Wróblewska 2, K. Kowalska, P. Żeleźnik.