Minimalna porażka juniorów młodszych

W rozegranym w Kobierzycach meczu sparingowym, zespół juniorów mł. (U17) Ślęzy Wrocław przegrał z seniorami Polonii Bielany Wr. 0:1.

Trener Bartosz Książkowski – Bardzo słabe spotkanie w naszym wykonaniu. W pierwszej połowie gospodarze całkowicie nas zdominowali. Pomimo dosyć dobrej gry naszych pomocników, mieliśmy duże problemy z utrzymaniem piłki w ostatniej tercji boiska. Przegrywaliśmy niemal wszystkie pojedynki jeden na jeden w ofensywie, a w obronie popełnialiśmy proste błędy. W drugiej połowie po zmianach nasza gra nieco się ożywiła. Zaczęliśmy wygrywać pojedynki co przyniosło całkiem niezłe sytuacje, których niestety nie potrafiliśmy zamienić na bramki.

POLONIA BIELANY WR. (klasa okręgowa) – ŚLĘZA WROCŁAW U17 1:0

Ślęza – Kubacki, Witczak, Bielak, Paszkowski, Kobus – Nowak, Bagiński, Tyczka, Rawnik,  Pabich, Lemirski oraz Bukowski, Stępniewski, Drewicz, Kołodziej, Sokołowski, Misza, Chmielewski