Młodziczki – Jednostronne spotkanie z Karkonoszami

W meczu rozgrywek Dolnośląskiej Ligi Młodziczek zespół MOS Deichmann Ślęza I Wrocław wygrał z Karkonoszami Jelenia Góra 98:25

 
Dzień po ciężkim ale zwycięskim meczu w Głogowie, podopieczne trener Joanny Salamon rozegrały kolejne spotkanie. Tym razem zmierzyły się one z Karkonoszami Jelenia Góra. Było to bardzo jednostronne spotkanie. Mimo całej sympatii dla sympatycznych i ambitnych jeleniogórzanek, sporo im jednak jeszcze brakuje, by nawiązać równorzędną rywalizację z silnym zespołem MOS Ślęzy.
Dla naszej drużyny było to piąte z rzędu zwycięstwo, dzięki czemu wraz z również niepokonanym dotąd MKS-em I Polkowice wyraźnie dominuje ona w rozgrywkach. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie między MOS Ślęzą i MKS-em rozstrzygnie się rywalizacja o 1. miejsce w rozgrywkach, a do pierwszej potyczki tych zespołów dojdzie 17. listopada w Polkowicach.

MOS DEICHMANN ŚLĘZA I WROCŁAW – KARKONOSZE JELENIA GÓRA 98:25 (24:3, 27:3, 31:8, 16:11)

MOS Ślęza – Piwowar 27, Flaszyńska 15, A.Skowron 15, Rak 10, Sajdak 8, Kapłon 7, Cymanek 4, Krajewska 4, Sawicka 4, Szczepaniuk 4, Opalińska, Zawadzka.