Porażki w okręgówkach młodzików

W sobotnich meczach lig okręgowych młodzików, porażek doznały zespoły Ślęzy II (chłopcy) i Ślęzy V (dziewczyny).

4. kolejka III Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA II WROCŁAW – OLYMPIC II WROCŁAW 1:2 (1:1)

Bramka – Bałd

Ślęza II – Zabrzecki, Orszulak, Bajor, Janowski, Musiałowski, Noczyński, Dąbek, Wróbel, Wójcikowski oraz Salwirak, Bałd

Trener Grzegorz Buczkowski – Mocno szarpany mecz. Dużo chaosu, mało wartości piłkarskiej. Weszliśmy w mecz lepiej od przeciwników, mocno grając pressingiem. W 13 minucie strzeliliśmy gola na 1:0, po odbiorze na połowie przeciwnika, akcję wykończył Michał Bałd. Druga część pierwszej połowy to moment przewagi rywala, który jeszcze przed przerwą wyrównał stan meczu. W drugiej połowie byliśmy słabsi od rywala. Do tego nie wytrzymaliśmy presji psychicznej. Przeciwnicy już na początku drugiej połowy zdobyli gola na 2:1, a my nie potrafiliśmy zareagować w poprawny sposób. Finalnie zasłużenie przegrywamy. Gratulacje dla Olympica i powodzenia w kolejnych meczach.

3. kolejka VI Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA V WROCŁAW (dziewczyny) – ATHLETIC II WROCŁAW 1:17 (0:9)

Bramka – Banaszak

Ślęza V – Kiziulewicz, Kaczor, Banaszak, Bartkowiak, Małek, Prokopenko, Ickowicz, Błachaniec, Probala oraz Najda, Skórska, Perdek, Szczepaniak, Raus

Trener Zuzann Frączkiewicz – Do meczu przystępujemy z ogromną determinacją, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Główną cechą ligi młodzika jest to, że chłopcy przewyższają nas warunkami fizycznymi i głównie przez to tracimy bramki, kilka z nich wpadło również przez nasze błędy indywidualne, które będziemy eliminować. Gratuluję dziewczynom premierowej bramki, którą zdobyliśmy po ładnej akcji. Dziękuję zawodniczkom za zaangażowanie, a rodzicom za kulturalny doping.