Super sobota juniorów młodszych

Wszystkie drużyny juniorów młodszych Ślęzy Wrocław, w sobotnich meczach sięgnęły po komplet punktów.

6. kolejka I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych

ISKRA KOCHLICE – ŚLĘZA WROCŁAW 1:4 (1:0)

Bramki – Rawnik, Berezowski-Barton, Haraszczuk, Słomski

Ślęza – Mszyca, Bielak, Haraszczuk, Sokołowski, Fuchs, Wróbel, Słomski, Raputa, Kramer, Włodek, Góral oraz  Bałd,  Rawnik, Malchar, Dziakowicz, Śniegoń, Berezowski-Barton, Pelikan

Trener Maciej Dębiczak – Od początku chcieliśmy dominować w tym meczu, i tak też się działo, ale nie udało nam się tego wykorzystać i niestety przegrywaliśmy 0:1 do przerwy.  Na drugą połowę wyszliśmy jeszcze bardziej zdeterminowani, co pozwoliło nam strzelić,  4 kolejne bramki.

6. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych

PARASOL II WROCŁAW – ŚLĘZA II WROCŁAW 1:4 (0:3)

Bramki – Sęk 2, Czyczerski, Muszyński

Ślęza II – Krzysztof Siudakiewicz, Franciszek Biernat, Szymon Graczyk, Iwo Czyczerski, Tymoteusz Szczepkowski, Jakub Piskorek, Maciej Zahajko, Filip Latos, Mateusz Waliś, Jakub Sęk, Dawid Kotwicki oraz Daniel Rejak, Filip Muszyński, Mykhailo Polchuk, Maciej Koszel, Szymon Kapsa, Szymon Wypart, Michał Książek, Antoni Czapulak

Bardzo dobry początek meczu sprawił, że poza krótkimi momentami dekoncentracji, praktycznie od pierwszej do ostatniej minuty mieliśmy pełną kontrolę nad spotkaniem. Od razu po rozpoczęciu gry przez gospodarzy przejęliśmy piłkę i wywalczyliśmy rzut rożny po którym padła pierwsza bramka. Takich bramek w tej części meczu zobaczyliśmy aż trzy – wszystkie zdobyte po dośrodkowaniu z narożnika boiska. Celem na drugą połowę była gra na takiej samej intensywności oraz zdobycie bramki z gry, co udało się nam osiągnąć po indywidualnej akcji Filipa Muszyńskiego, który po minięciu kilku zawodników w polu karnym uderzył w samo okienko. Bramka dla gospodarzy padła po dość kuriozalnej sytuacji, bowiem chwilę przed nią nasz zawodnik zamiast skierować piłkę do pustej bramki, trafił w słupek, a dwie następne dobitki okazały się nieskuteczne w wyniku czego rywale wyprowadzili kontratak i zdobyli bramkę honorową. Gratulacje dla zespołu za drugą wygraną z rzędu.