TLM IV – Przybili piąteczkę

W meczu 9. kolejki rozgrywek Terenowej Ligi Młodzików (grupa 4), Ślęza IV Wrocław wygrała ze Sportingiem III Wrocław 5:0

Trener Agata Sudoł – Bardzo dobre spotkanie najmłodszych młodzików, wygrane ze Sportingiem 5:0. Od początku zespół wyszedł mocno zmotywowany i tak też grał. Chociaż po pierwszej połowie mimo licznych uderzeń, słupków prowadziliśmy tylko dwoma bramkami. Przeciwnik stworzył jedną bardzo groźna sytuację, ale na szczęście brakło skuteczności. W drugiej połowie znowu przewaga była po naszej stronie, ale skutecznie udało nam się wykorzystać tylko trzy sytuacje. Zawodnicy bardzo dobrze pracowali nad założeniami, dlatego wygrana jest jak najbardziej zasłużona.

SPORTING III WROCŁAW – ŚLĘZA IV WROCŁAW 0:5 (0:2)

0-1 Tomek Raputa 20′
0:2Tomek Raputa 24′
0:3 Naib Naziri 34′
0:4 Naib Naziri 36′
0:5 Mateusz Dudzik 45′

Ślęza IV – MACHOŃ, DUDZIK, MIKOS, ZALEWSKI, NAZIRI, KOWALEWSKI, DUBNIEWICZ, JEDRUCH, RAPUTA, KALISZ, SEMPIK, MAŁEK