TLM – Ślęza II już z awansem do OLM

W meczu rozgrywek Terenowej Ligi Młodzików Ślęza II Wrocław wygrała z Orłem Pawłowice Wrocław 2:0

Choć do końca rundy jesiennej Ślęza II rozegra jeszcze 2. mecze, to już dziś może cieszyć się z 1. miejsca w swojej grupie i awansu do ligi okręgowej.

Trener Gustaw Sadowski – Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo. Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i pokonali po bardzo wyrównanym spotkaniu Orła Pawłowice. Pierwsza część pierwszej połowy zadecydowała o wyniku końcowym spotkania. Przez pierwszą połowę nasi młodzi piłkarze utrzymywali się częściej przy piłce i stwarzali więcej zagrożenia pod bramką przeciwnika. Niestety drugą połowę mniej przyjemniej się oglądało. Nasz zespół osłabł i mecz zaczął być co jakiś czas kontrolowany przez przeciwników. W ostatnich minutach meczu zawodnicy Orła stwarzali bardzo niebezpieczne sytuacje, ale nasz bramkarz stanął na wysokości zadania i popisał się swoim kunsztem bramkarskim. Jesteśmy zadowoleni ze swojej gry. Spełniamy założenia postawione na odprawie i z treningu na trening, z meczu na mecz robimy ogromne postępy.

ŚLĘZA WROCŁAW – ORZEŁ PAWŁOWICE WROCŁAW 2:0 (2:0)

1:0 Kulewicz (rzut wolny) 3′
2:0 Łazarewicz (Sikora) 12′

Ślęza II – Makowiecki, Łęcki, Węgrzyn, Łazarewicz, Węgrzyn, Kulewicz, Kokot, Sikora, Telus, oraz Kinasz, Podolak, Przebierała, Musiał, Pietroń