Trampkarze przegrali z bardzo mocnym przeciwnikiem

W sparingowym meczu trampkarzy, Ślęza Wrocław przegrała z Masterchemem Przylep Zielona Góra 1:4.

W niedzielę do Wrocławia zawitał bardzo silny zespół, o czym przekonali się na własnej skórze trampkarze Ślęzy. Masterchem to klub, który zwyciężył jesienią w lubuskiej lidze wojewódzkiej, a zwyciężając następnie w meczach barażowych, awansował do wiosennych rozgrywek centralnych.

Mecz rozegrano w trzech tercjach (30, 30 i 40 minut). Od pierwszych jego minut goście osiągnęli bardzo duża przewagę, grając bardzo dobrze oglądający się futbol. W pierwszej tercji przewaga przyjezdnych była miażdżąca, a w pozostałych, gdy pojawiły się rotacje w składach, wciąż ton nadawali goście, ale też i nasi piłkarze od czasu do czasu stwarzali sobie niezłe okazje. To, że w tym meczu Ślęza straciła tylko 4. bramki, zawdzięczać możemy przede wszystkim znakomitej postawie w bramce Jana Drużbickiego, który wieloma kapitalnymi interwencjami zapobiegł utratom kolejnych goli.

Mecz z przeciwnikiem z wyższej półki był doskonałą lekcją dla trampkarzy Ślęzy i wierzymy, że wyciągną oni z tej lekcji odpowiednie wnioski.

ŚLĘZA WROCŁAW – MASTERCHEM PRZYLEP ZIELONA GÓRA 1:4 (0:2, 1:0, 0:2)

0:1 ? 19′
0:2 ? 29′
1:2 Majewski (karny) 46′
1:3 ? 70′
1:4 ? 97′

Ślęza – Drużbicki, Łazarewicz, Buchman, Żugaj, Kulewicz, Fang, Nowak, Ben Nouir, Galoiński, Majewski, Witczak oraz Jarzębiński, Mielcarek, Kobus, Bagiński, Francesco, Korczowski, Adamczyk, Cegiełka, Aleksandrowicz i kilku zawodników testowanych.