VIII OLM (gr.2) – Dwa kroki do mistrzostwa

W rozegranym w Domasławiu meczu 9. kolejki rozgrywek VIII Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza II Wrocław wygrała z AP Duda 2:1.

Trener Kacper Zbroiński – Prawdziwy dreszczowiec zafundowali zawodnicy Ślęzy II w Domasławie. Pierwsza połowa miała wyrównany przebieg i została ukoronowana piękną bramką Miłosza Kunysza. W drugiej połowie to zawodnicy gospodarzy przejęli inicjatywę i mieli optyczną przewagę. W 58 minucie po zamieszaniu w polu karnym gospodarze wyrównują, jednak po rzucie rożnym w ostatniej minucie meczu udało się wywalczyć 3 pkt.

Po tym meczu Ślęza II odzyskała przodownictwo w tabeli, mając do rozegrania jeszcze 2. spotkania.

AP DUDA – ŚLĘZA WROCŁAW 1:2 (0:1)