WBO 2020 – razem zmodernizujmy „Oławkę”!

Ruszyło głosowanie w tegorocznej edycji Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Ślęza Wrocław wspiera projekt numer 203, w myśl którego dojdzie do modernizacji kompleksu piłkarskiego „Oławka”, do niedawna domu piłkarzy i piłkarek naszego klubu.

Liderem projektu jest zaprzyjaźniona ze Ślęzą Wrocław KKS Polonia Wrocław – drugi najstarszy klub we Wrocławiu. W myśl tej inicjatywy ma dojść do modernizacji infrastruktury kompleksu piłkarskiego „Oławka”. Na płycie głównej zostaną zamontowane łapacze oraz oświetlenie fotowoltaiczne, aby obniżyć koszt użytkowania. Obok płyty głównej powstanie jeszcze jedno w pełni wyposażone boisko z naturalną nawierzchnią, tj. z oświetleniem fotowoltaicznym, łapaczami i systemem nawadniania. Wszystkie boiska zostaną połączone drogą wewnętrzną.

Aby wziąć udział w głosowaniu, należy kliknąć w poniższy przycisk i wybrać jeden z projektów osiedlowych oraz, w polu projektów ponadosiedlowych, projekt numer 203. W głosowaniu na alokację środków w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego może wziąć udział każdy mieszkaniec Wrocławia.