Weekend z młodzieżowymi zespołami Ślęzy

W sobotę i niedzielę (14/15 października) ligowe mecze rozgrywać będą młodzieżowe zespoły Ślęzy.

 
DLJS : ŚLĘZA WROCŁAW – KARKONOSZE JELENIA GÓRA niedziela godz.11 Wróblewskiego
Czas na przełamanie naszego zespołu. Po kiepskich wynikach osiągniętych w ostatnich tygodniach mecz z Karkonoszami, mającymi zaledwie 3. zdobyte punkty, trzeba wygrać.

DLJM : PARASOL WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.13 Kosmonautów
Wciąż czekamy choćby na jeden dobry mecz naszych juniorów młodszych. Czy będzie to spotkanie z Parasolem ? Oby tak się stało.

OLT : ŚLĘZA WROCŁAW – AP BRZEG DOLNY niedziela godz.13:30 Sołtysowice
Trudne zadanie przed naszą drużyna, która mierzyć się będzie z przeciwnikiem mającym na swoim, koncie komplet zwycięstw. Każda seria musi mieć swój koniec i nie mamy nic przeciwko temu, by ta zespołu z Brzegu Dolnego dobiegła końca we Wrocławiu.

TLT : KOLEKTYW RADWANICE – ŚLĘZA WROCŁAW (DZIEWCZYNY) sobota godz.12:30
Kolejna konfrontacja naszych dziewczyn z chłopakami. Tym razem będą to trampkarze Kolektywu, którym nie wiedzie się w rozgrywkach, bowiem nie zdobyli oni jeszcze choćby punktu. Mimo to jak w każdym meczu chłopaków z dziewczynami, to chłopcy będą faworytami, ale czym byłby sport bez niespodzianek.

OLM : POLONIA WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW niedziela godz.10 Na Niskich Łąkach
Jest szansa na kolejne zwycięstwo, bo gospodarze tego meczu są jak najbardziej w zasięgu naszej drużyny. Jeśli chłopcy zagrają na swoim poziomie to powinno być dobrze.

TLM : PARASOL II WROCŁAW – ŚLĘZA II WROCŁAW sobota godz.13 Kosmonautów
Przed sezonem pisaliśmy, że spodziewamy się, że dla młodszej drużyny naszych młodzików bieżący sezon będzie nauką gry w tej kategorii wiekowej. Tymczasem spisują się oni znakomicie, z kompletem zwycięstw przewodząc w tabeli. W sobotę Ślęza II będzie chciała wygrać 6. mecz z rzędu i ma ku temu argumenty.