Weekendowy program gier młodzieżowych zespołów Ślęzy

W sobotę i niedzielę (6/7 października) młodzieżowe zespoły Ślęzy Wrocław rozegrają kolejne ligowe mecze.

 

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

WKS ŚLĄSK WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW sobota godz.14:30 Mianowskiego (GEM)
Po serii meczów z dolnej części tabeli, poprzeczka dla juniorów Ślęzy podniesiona zostaje wyżej. W sobotę zmierzą się z piątym w tabeli Śląskiem, a mecze z tym właśnie przeciwnikiem nie wymagają od naszych piłkarzy większych motywacji. Zapowiada się ciekawe spotkanie, którego stawką będzie miejsce w ścisłej czołówce ligowej tabeli.
Sędziuje – Igor Adamczyk

I Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

ŚLĘZA WROCŁAW – WKS ŚLĄSK WROCŁAW sobota godz.13 Wróblewskiego
W sobotę rozpocznie się runda rewanżowa w rozgrywkach OLJM. Po pierwszej serii spotkań, zdecydowanym liderem jest Polonia Wrocław, a wyraźnie od reszty stawki odstaje Polonia Trzebnica. Pozostałe drużyny zdają się prezentować bardzo równy poziom. W pierwszym meczu Ślęza wygrała z WKS-em 2:0 i nie mamy nic przeciwko temu, by rewanżowa potyczka zakończyła się podobnym rezultatem.
Sędziuje – W.Tomczyk

II Okręgowa Liga Trampkarzy

ŚLĘZA WROCŁAW – WKS ŚLĄSK II WROCŁAW sobota godz.10 Zakrzów
W lidze trampkarzy po I rundzie od reszty stawki wyraźnie odskoczyły zespoły Orlików Gmina Miękinia i Polonii Trzebnica. Wydaje się, że realne możliwości Ślęzy sięgają 3. miejsca. Aby o nim myśleć, nasza drużyna powinna wygrać po raz drugi z zamykającym tabelę Śląskiem II. Przed miesiącem było 5:1 dla żółto-czerwonych, a jak będzie w sobotę ?
Sędziuje – Staniucha

II Okręgowa Liga Młodzików

OLYMPIC III WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW niedziela godz.17 Lotnicza
W OLM II rywalizacja o 1. miejsce powinna rozstrzygnąć się pomiędzy Olympicem II i Ślęzą. Po I rundzie nasz zespół jest drugi, ze stratą 3 pkt do lidera. O wszystkim powinno zatem zadecydować rewanżowe spotkanie pomiędzy tymi zespołami. Aby tak jednak było, to Ślęza nie może pozwolić sobie na stratę punktów i innymi drużynami. Wśród nich jest Olympic III, z którym w pierwszym meczu żółto-czerwoni wygrali 6:1.
Sędziuje – Bogucki

V Okręgowa Liga Młodzików

SPORTING II WROCŁAW – ŚLĘZA II WROCŁAW sobota godz.11 Trawowa
Druga drużyna młodzików Ślęzy rozegrała dotąd tylko 3. mecze i we wszystkich wygrała. Wydaje się, że w spotkaniu z Sportingiem II nasz zespół jest w stanie przedłużyć tę świetną passę.
Sędziuje – Trokielewicz

Terenowa Liga Młodzików grupa 5

ŚLĘZA III WROCŁAW – PARASOL IV WROCŁAW sobota godz.13 Zakrzów
Ślęza III systematycznie pnie się w górę tabeli. W sobotę ta tendencja powinna zostać podtrzymana. Potrzebne jest do tego zwycięstwo z Parasolem IV, który w 4. rozegranych meczach nie zdobył choćby punktu.
Sędziuje – Węglewski

Terenowa Liga Młodzików grupa 6

ŚLĘZA IV WROCŁAW (dziewczyny) – FC WROCŁAW ACADEMY VI sobota godz.9:30 Zakrzów
Po pechowej porażce z Parasolem VII, nasze wspaniałe młode piłkarki wypadły póki co poza pierwszą trójkę w tabeli. Są jednak w stanie szybko do niej powrócić, a być może stanie się tak już w sobotę. Warunkiem jest zwycięstwo na FC Wrocław Academy VI, a jest to warunek jak najbardziej do spełnienia.
Sędziuje – Piotr Paluch

Przypominamy o konieczności posiadania dokumentów tożsamości na każdym meczu.