I WLJM – W Dzierżoniowie bez punktów

W meczu 24. kolejki rozgrywek I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza Wrocław przegrała z miejscową Lechią 2:5.

Trener Bartosz Książkowski – Od początku mecz nie układał się po naszej myśli.  Już w 2 minucie meczu gospodarze strzelili bramkę po rzucie karnym. Po straconej bramce nastał moment dobrej gry naszej drużyny czego potwierdzeniem była strzelona przez Pierzyńskiego bramka. Niestety w końcówce pierwszej połowy tracimy dość przypadkowo bramkę co podcina nam skrzydła i to rywale zaczęli przeważać. W drugiej połowie dążyliśmy do odrobienia strat jednak brakowało nam konkretów w ostatniej tercji boiska. Skuteczni byli za to gospodarze, którzy wykorzystali niemal wszystkie stworzone przez siebie sytuacje bramkowe.

LECHIA DZIERŻONIÓW – ŚLĘZA WROCŁAW 5:2 (2:1)