WLJM U16 – Zawiodła skuteczność

W rozegranym w Oławie meczu 8. kolejki rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych U16, Ślęza Wrocław przegrała z miejscowym Moto-Jelczem 0:2.

Trener Łukasz Anklewicz – Niekorzystny wynik zamazuje obraz meczu, w którym mieliśmy bardzo dużo sytuacji, ale brak zimnej krwi, a także bardzo dobra postawa bramkarzy przeciwników spowodowały, że nie zdobywamy nawet punktu. I połowa była pod nasze dyktando i mieliśmy kilka znakomitych sytuacji, których nie wykorzystaliśmy, a gospodarze strzelili bramkę w 1 minucie po naszym dużym błędzie. II połowa to już bardziej wyrównana gra, ale momentami bardzo chaotyczna gra z dwóch stron, w której zdecydowanie lepiej czuli się oławianie dokładając w końcówce jeszcze jedną bramkę. Na pewno na taki przebieg drugiej połowy miały wpływ wymuszone zmiany, które musieliśmy dokonać w przerwie meczu i zaraz po niej.

MOTO-JELCZ OŁAWA – ŚLĘZA WROCŁAW 2:0 (1:0)

Ślęza – Sawiel, Cegiełka, Mielcarek, Łazarewicz, Żugaj, Kinasz, Korczowski Kulewicz, Lenzu, Nytka, Galiński oraz Świętochowski, Olczyk, Lemirski, Gajek, Towarnicki