I WLJM U17 – Jakże cenne zwycięstwo Ślęzy w Legnicy

W rozegranym w Legnicy meczu 11. kolejki rozgrywek I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych U17, Ślęza Wrocław wygrała z miejscową Miedzią 1:0.

Ślęza wygrała arcyważny mecz w Legnicy, dzięki czemu opuściła ostatnie miejsce w tabeli i wciąż ma realne szanse na zachowanie miejsca w I WLJM U17.

Trener Daniel Drozd – Odpowiedzialny mecz z naszej strony jeśli chodzi o grę w obronie. Można też w jakimś stopniu powiedzieć o szczęściu które w końcu do nas się odwróciło, a zwłaszcza w pierwszej połowie, gdzie Miedź miała przewagę jeśli chodzi o posiadanie i liczbę sytuacji. W drugiej połowie strzelamy zaraz po przerwie bramkę i daje to trochę spokoju ale też nerwowości co dało się widzieć w defensywie na naszej połowie. Mimo dalszej przewagi w posiadaniu Miedzi nic za bardzo z tego nie wynikało, a przy lepszej skuteczności i dokładności mogliśmy jeszcze podwyższyć prowadzenie na 2:0 i nawet 3:0. Brawo dla całej drużyny.

MIEDŹ LEGNICA – ŚLĘZA WROCŁAW 0:1 (0:0)