I WLM – W Legnicy nie dali rady

W rozegranym w Legnicy meczu 1. kolejki I Wojewódzkiej Ligi Młodzików, Ślęza Wrocław przegrała z miejscową Miedzią 1:4.

Trener Piotr Szałek – Od początku meczu praca z minionego obozu oraz realizacja założeń jakie mieliśmy na rozpoczęcie ligi przyniosły pozytywny rezultat. Pierwsze 20 minut pokazało, że jesteśmy w stanie rywalizować w najlepszej ósemce zespołów z województwa Dolnośląskiego. Chłopcy dla, których w większości był to przeskok o dwie ligi w porównaniu do rundy wiosennej pokazali się z bardzo dobrej strony. Wierzę, że z każdym kolejnym meczem czas dobrej gry będzie wydłużać się o kolejne minuty oraz wykorzystywać nadarzające się okazje, których dziś kilka było i zaczniemy tym samym zdobywać punkty w kolejnych meczach. Mimo dzisiejszej przegranej jesteśmy bardzo zmotywowani do dalszej pracy oraz z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze wierząc w swoje umiejętności. Dziękujemy gospodarzom za dobrą sportową rywalizację na wysokim poziomie.

MIEDŹ LEGNICA – ŚLĘZA WROCŁAW 4:1