I WLM – Przeciwnik był lepszy

W meczu 6. kolejki I Wojewódzkiej Ligi Młodzików, Ślęza Wrocław przegrała z FC Wrocław Academy 0:4.

Trener Marcin Szczepankiewicz – W przeciągu 11-stu minut przegrywamy ten mecz. Bardzo dobra gra, ale tylko do 30 minuty. Mamy swoje sytuacje, lecz bramki nie zdobywamy, a kontra gości w 31 minucie i dwa stałe fragmenty do przerwy: rzut rożny i wolny, chłodzą nasze głowy. Drugą połowę zaczynamy od razu od błędu i mamy 0:4. Mimo walki i sytuacji bramkowych w drugiej połowie,  nic nie strzelamy. Młodemu zespołowi, dziś 7. zawodników z rocznika 2013, zostaje odblokowanie się już w najbliższym meczu w Świdnicy.

ŚLĘZA WROCŁAW – FC WROCŁAW ACADEMY 0:4

Ślęza – Kowalczyk, Żyża, Janowski, Kalinowski, Antczak, Backer, Bałd, Zając, Gawrecki oraz Barwicki, Wróbel, Wójcikowski, Wiśniewski.