I WLM U12 – Ślęza ograła FC Wrocław Academy

W meczu 9. kolejki I Wojewódzkiej Ligi Młodzików U12, Ślęza Wrocław wygrała z FC Wrocław Academy 4:1.

Trener Marcin Szczepankiewicz – Dobrze zaczęliśmy, bo już w 1 minucie, Backer przejmuje piłkę po pressingu i kończy w swoim  stylu. Kolejne minuty pierwszej połowy, to kontrola spotkania z naszej strony. Tworzymy dużo akcji, ale ich dobrze nie finalizujemy, w czym też zasługa dobrze interweniującego  bramkarza gości. Druga połowa to cierpliwe dążenie do kolejnych bramek. 60 minuta, po asyście Antczaka, strzela Backer. 70 minuta asysta Gawreckiego i znów Backer, a w 74 minucie po rzucie pośrednim w polu karnym, inteligentne rozwiązanie i Antczak zagrywa dotknięciem, a kończy dziś swoje show Seba Backer mocnym strzałem. Goście strzelają swoją jedyna bramkę w 79 minucie po kontrze.

ŚLĘZA WROCŁAW – FC WROCŁAW ACADEMY 4:1 (1:0)