I WLT – Gra lepsza od wyniku

W rozegranym w Legnicy meczu 13. kolejki rozgrywek I wojewódzkiej Ligi Trampkarzy, Ślęza Wrocław przegrała z miejscową Miedzią 0:4.

Trener Krzysztof Wołkanowski – To dla nas kolejny mecz w tej rudzie, w którym gramy nieźle, lecz nie przekłada się to na zdobycz punktowa, a końcowy rezultat nie pokazuje przebiegu meczu. Pierwsza polowa dość wyrównana z sytuacjami z obu stron, niestety tracimy bramkę tuż przed przerwa po rzucie karnym. W drugiej połowie gospodarze mieli większe posiadanie piłki, my natomiast mieliśmy kilka groźny kontr. Trzeba jednak powiedzieć ze końcowy rezultat mógł być inny, gdyby przy wyniku 0:2 sędziowie podyktowali ewidentny rzut karny po zagraniu ręka zawodnika Miedzi we własnym polu karnym. A w wyniku kontry po tej akcji gospodarze zdobyli trzecią bramkę, zamykając mecz.

MIEDŹ LEGNICA – ŚLĘZA WROCŁAW 4:0 (1:0)

Ślęza – Bałd, Dudzik, Głuchowski, Gajewski Stępień, Bielak, Baczul, Stępniewski, Włodek, Bednarski, Ciszek oraz Wróbel, Raputa, Chowański, Pelikan, Bojakowski,Sokołowski