WLT U15 – Lider nie był wcale lepszy, ale i tak wygrał

W meczu 6. kolejki I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy, Ślęza Wrocław przegrała z Miedzią Legnica 2:4.

Miedź przyjechała do Wrocławia w roli zdecydowanego faworyta. Zespół ten przecież jest liderem, mając na koncie komplet zwycięstw. Dziś legniczanie wzbogacili się o kolejne 3 pkt, choć w praktyce, wcale nie byli lepsi od 1KS-u.

Pierwsza połowa to typowy mecz na 0:0. Obie drużyny z rzadka stwarzały sytuacje podbramkowe, a jednak to goście do przerwy prowadzili aż 3:0. Skąd zatem wzięły się te gole ? Ano stąd, że absolutnie swego dnia nie miał dziś bramkarz żółto-czerwonych, który w krótkim odstępie czasu, popełnił trzy ogromne błędy, a dwie z tych bramek wpadły w iście kuriozalny sposób. Przy 0:3 zaczęliśmy się obawiać, by mecz ten nie zakończył się pogromem 1KS-u. Nic takiego miejsca jednak nie miało, bo w drugiej odsłonie, żółto-czerwoni nie zważając na rezultat na tablicy, toczyli równorzędny bój z liderem i choć stracili jeszcze jedną bramkę, to potrafili odpowiedzieć dwiema.

Miedź wygrała i jej tego zwycięstwa gratulujemy, a naszym piłkarzom na pewno należą się podziękowania, za ich postawę w tym meczu.

ŚLĘZA WROCŁAW – MIEDŹ LEGNICA 2:4 (0:3)